מדריך עסקים של אשקלון
אירועים של אשקלון
חדשות אשקלון
גיליון 577 16/05/2018
גיליון 577
מבזקים
שנה שביעית ברציפות - פסטיבל היין של אשקלון חוזר
פורסם ב 15/05/2018, 0 תגובות
בית הספר 'הנרי רונסון'  במקום הראשון בתחרות רובוטיקה ארצית
פורסם ב 02/05/2018, 0 תגובות
יעקב פיזנברג מאשקלון נכנס לסגל הסיף האולימפי
פורסם ב 01/05/2018, 0 תגובות
כ-30 אלף תושבים בחגיגות יום העצמאות למדינת ישראל
פורסם ב 26/04/2018, 0 תגובות
שני דגלנים אשקלונים שייטלו חלק בטקס המשואות
פורסם ב 18/04/2018, 0 תגובות
פייסבוק

כ-30 אלף תושבים בחגיגות יום העצמאות למדינת ישראל

כ-30 אלף איש השתתפו בחגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל שנערכו באשקלון: בטיילת בר כוכבא נהנו המשתתפים מאווירת פסטיבל חגיגית במיוחד ומהופעות של מיטב האומנים בישראל, ריטה, דודו אהרון, דיקלה, ברי סחרוף וסקאזי.

גם להקות המחול המקומיות, בהן סטודיו ביט, פאנקי פלייס, פרסטיג', סטודיו V וסטודיו טמפו, הופיעו על הבמה והפגינו את כישוריהן.

כמו כן, הוזנקו שני מופעי זיקוקי דינור מרהיבים שצבעו את השמיים בשלל צבעים ססגוניים. זיקוקי דינור הוזנקו גם מהבמה המרכזית במגרש הספורט העירוני בסמוך למתנ"ס 'וולדנברג', שם נערכו במקביל לחגיגות בטיילת, חגיגות ייעודיות לציבור הדתי. במסגרת האירועים, נערך מפגן דגלנות של תלמידות אולפנת 'צביה', מופע של להקת 'פרחי אשקלון' ומופע של הזמר חנן בן ארי.

בנוסף, לקראת חצות, החלה ב'דלילה' מסיבת חוף אל תוך הלילה, בהשתתפות אלפי צעירים שנהנו ממופע של הזמר רותם כהן ומהופעות של ה-Dj סמיילי, רועי זרחי ומור אברהמי, שניגנו בזה אחר זה.  

ביום חמישי, יום העצמאות, יצאו אלפי תושבים לפארקים ברחבי העיר, שם נערכה העירייה באופן מתוגבר לשמירה על הניקיון ופיזרה פחים נוספים ברחבי העיר לפסולת רגילה וכן פחים ייעודיים לגחלים. בנוסף, לרווחת החוגגים הוצבו שירותים כימיים וברזיות. במהלך היום חולקו לתושבים קרטיבים ונפנפים למנגלים ממותגים בסימן 70 שנה למדינה ולאשקלון, בשיתוף מועצת הנוער העירונית.

תגובות הגולשים

תהיה ראשון בלרשום חוות דעת
...Loading...